Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579
Salon Anglez | Usługi
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 579

Usługi

Kosmetyka

W ofercie znajdziecie Państwo kilka profesjonalnych linii kosmetycznych i medycznych, które bardzo różnią się od siebie, dzięki czemu uzupełniają się nawzajem. Nam specjalistom od urody pozwalają na skuteczną i kreatywną pracę ze skórą klienta. Celem naszym było wybranie do menu zabiegowego programów, które pozwalają skutecznie pomóc różnym rodzajom skóry naszych klientów oraz zagwarantują synergiczne działanie z nowoczesnym sprzętem dostępnym w naszym salonie.

Skuteczność zabiegowa cieszy jeszcze bardziej, kiedy osiąga się w trakcie przyjemnego i komfortowego dla klienta zabiegu. Dlatego nasza kosmetyka to także przyjemne konsystencje, delikatne nuty zapachowe oraz wspaniałe masaże które tworzą rytuały kosmetyczne pozwalające poczuć się wyjątkowo. W trakcie większości naszych zabiegów kosmetycznych Twoje potrzeby estetyczne i kosmetyczne zostaną w pełni zaspokojone.

Stylizacja paznokci

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy usług w zakresie kosmetyki i pielęgnacji dłoni i stóp. Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są przez profesjonalne manikiurzystki i stylistki paznokci z wykorzystaniem wysokiej jakości produktów marek Jessica, CND i NailTek.

W komfortowej atmosferze wykonujemy manicure klasyczny, manicure japoński, manicure hybrydowy, tipsy akrylowe, zabiegi parafinowe na dłonie i pedicure z kwasami. Zapraszamy.

Fryzjerstwo

Nasz team fryzjerski to pasjonaci śledzący na bieżąco trendy fryzjerskie na świecie, dlatego też zapewniamy klientom nie tylko podstawowe usługi fryzjerskie, ale też doradzamy w kwestii doboru fryzury, koloru, uczesania oraz właściwej pielęgnacji włosów.

Zapewniamy profesjonalizm i przyjemną obsługę. Pracujemy na produktach firmy Wella (koloryzacja), Montibello (koloryzacja) oraz Alfaparf (zabiegi).

Solarium

Zapraszamy do korzystania z naszego solarium, pracujemy na profesjonalnym i bezpiecznym sprzęcie firmy….. W trosce o piękną i bezpieczną opaleniznę stale dbamy o właściwą jakość lamp, nie przedłużając ich okresu używania. Nasze łóżka wyposażone są w lampy brązujące 160W

Witaj!
  • Zapraszamy do naszego salonu pielęgnacji i urody. Zapewniamy, że czas spędzony u nas to chwila tylko dla Ciebie, dzięki której każdy klient ma szansę poczuć się pięknym i wypoczętym . Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową atmosferę, która sprzyja przede wszystkim relaksowi. Zatrudniamy profesjonalnych fryzjerów-stylistów oraz kosmetologów, którzy pracują na najlepszych produktach do pielęgnacji ciała i włosów. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie!

Szybki kontakt

22 842 45 12 piotrec.anglez@gmail.com

Copyright 2013 © Salon Anglez